Náhradní magnetický nabíjecí kabel pro GPS SOS náramek Pflegeruf
Kód: SQ766
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 999 Kč

Důsledně testujeme
každý produkt

Rychlé odeslání
tentýž den
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chytré zdraví |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Délka řemínku: | 14–22,5 cm |
| Materiál řemínku: | měkký silikon |
| ? Nabíjení: | magnetickým USB kabelem (5 V) |
| Nabíječka USB: | není součástí balení |
| ? Certifikace voděodolnosti náramku: | IP67 |
| Baterie: | Li-polymerová, 600 mAh, 3,7 V |
| ? Komunikace: | mobilní SIM karta |
| ? SIM karta: | T-Mobile TWIST Standard |
| ? Lokalizace GPS: | ano, GPS + Wi‑Fi + LBS |
| ? Detekce pádu: | ano |
| Obousměrné volání: | ano |
| Zdravotní funkce:: | tep / tlak / SpO₂ / teplota |
