10ks νᾶνος Nano filtr z českého nanovlákna

Kód: SQ744
12 hodnocení
115 Kč / ks 95 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Výměnný nanofiltr. Filtre vyrobené z bariérové nanotextilie s nanovrstvou se použivá v bandana šatkach S Shieldu na zvyšené filtrační schopnost proti baktériím a virům, ale také pro ochranu proti pylu, smogu a alergenům. Vyrobeno v České republice. Bal. 10 ks nové generace nanofiltrů s testovaným záchytem BFE (filtrace bakterií) >99,9 % a VFE (filtrace virů) >99,9 %.
Vhoddo roušek a šatky s kapsou

Výměnný nano filtr.
Testováno v laboratořích.
Optimální ochranu poskytuje 12 hodin.
Velikost filtru 17,5 x 9 cm.
Filtry jsou vhodné do bavlněných roušek s kapsou a bandany S-shield.*Odesíláme ještě dnes! Zboží objednané po. až čt. do 15:00, a pátek do 13:00 odesíláme tentýž pracovní den, po tomto čase přednostně následující pracovní den ráno.*

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

10ks/bal. νᾶνος nano filtry z českého nanovlákna. Nanovlákenná membrána v nano filtru dokáže zachytit nejčastější hrozby, jako jsou viry, prach, alergeny nebo smog.  Ekonomické balení 10 ks nanofiltrů do masek s testovaným záchytem pro viry, bakterie a další sumbmikronové částice 99,9 %. Vhodné k vložení do S-shield bandana šatky nebo roušek s kapsou.
 

výměnný nano filtr, nanovlákenná membrána

velikost 17,5 x 9 cm

hodnocení filtru: BFE≥99,9%, VFE≥99,9%*

testovaný účinný záchyt sumbmikronové částice ≥99,9 %.

poskytuje až 12 hodin optimální ochranu

možno disinfikovat Nano sprejem z 70% ethanol.

 

Vyrobeno v EU, České republice
Výrobce je členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR
Z hygienických důvodů nelze na filtr uplatnit reklamaci. S obsahem balení doporučujeme manipulovat ve sterilních rukavicích.
Výrobek není určen pro použití ve zdravotnictví.

FAQ:
Jak funguje nano filtr?
Nano filtr je vyroben z bariérové nanotextilie s nanovrstvou, která funguje na principu mechanické bariéry. To znamená, že velikost otvorů v nanovlákenné membráně je tak malá, že jimi vir, bakterie či jiná submikronová částice neprojde.

Jak dlouho můžu používat jeden nano filtr?
Účinnost filtru klesá s dobou nošení, optimální ochranu poskytuje 2-6 hodin. Jakmile filtr zvlhne, začínas snižit efektivity. Opotřebení filtru je závislé na intenzitě dýchání, například při sportu či fyzické zátěži doporučujeme měnit po 2 hodinách. *Nezabudnete, že celková filtrační schopnost je vždy ovlivněna těsností použité roušky.

Jak poznám, že je filtr v roušce neúčinný?
Jakmile pocítíte, že se vám ve vaší roušce s filtrem hůře dýchá, je to známka toho, že je filtr zanesený. V ten okamžik doporučujeme filtr vyměnit.

Co to je za materiál?
Filtre jsou vyrobené z bariérové nanotextilie s nanovrstvou pro ochranu proti baktériím a virům, a slouží jako příslušenství zdravotnického prostředku k textilní roušce. Nanofiltre zvyšuje filtrační schopnost roušky, snižuje riziko infekce. Nano filtre odfiltruje ≥99,9% bakterií a virů a také blokuje částice znečištění ovzduší PM2,5 a PM2,1. Je ideální je použit v bandana šatkach S Shieldu na zvyšené filtrační schopnost proti baktériím a virům, ale také pro ochranu proti pylu, smogu a alergenům.

Kdy vyměnit a jak likvidovat použitého filtru?
Opotřebení filtru roste s intenzitou dýchaní, např. při sportu nebo fyzické zátěži. Pokud cítíte že se vám v masce hůře dýchá je filtr zanesen a je nutné ho vyměnit za nový, pokud dříve není vlivem intenzivního dýchaní vlhká obličejová maska. K vyjmutí opotřebovaného filtru použijte ideálně ochranné rukavice, pokud nelze, po vyjmutí si pečlivě umyjte ruce mýdlem a vodou. Použitý filtr zabalte do sáčku z PVC a vhoďte do směsného odpadu. Filtr neodhazujte do odpadu samostatně. 

Kdo testoval a na co?
Testováno Nelson Laboratoties U.S.A. viz. závěrečná zpráva o účinnosti bakteriální filtrace BFE pod číslem 1272274-SO1a závěrečná zpráva o účinnosti virové filtrace VFE pod číslem 1272273-SO1 s výsledky BFE> 99.9 % a VFE> 99.9 %.
Prohlášení o schodě výrobce Nano Medical, s.r.o. ze dne 14.5.2020. Výrobce Nano Medical, s.r.o. je držitelem certifikace CE pro zdravotnický prostředky vyrobený ze shodného materiálu jako tento výrobek.

Vyrobeno v České republice

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 0.1 kg