SOS Pflegeruf sada pro seniory

Kód: SQ761
1 hodnocení
ZDARMAZDARMA
SQ761 Pflegeruf sada 1024x768
2 590 Kč / ks 2 140 Kč bez DPH 2 590 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Sada Pflegeruf SOS je ideálním řešením pro okamžité volání pomoci v nečekaných situacích, vhodná pro seniory a lidi se speciálními potřebami. Jedním stiskem se aktivuje zvukový poplach a notifikace pro pečovatele přímo do mobilu. Náramek s centrální jednotkou umožňuje volání o pomoc bez telefonování i pro seniory a lidi s omezenou mobilitou při zdravotních problémech, pádech, požárech a dalších nouzových situacích. Chytrý systém je bezdrátový a kompatibilní s dalšími zařízeními Tuya, Alexou a Google Assistantem. Modulární design umožňuje přidání až 23 dalších zařízení, jako jsou senzory pohybu nebo otevřených dveří. S účinným dosahem centrální jednotky až 60 metrů, a odolností vůči vodě je toto náramek  ideální řešení pro ochranu seniorů nebo lidí se speciálními potřebami ve vašem okolí.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Sada Pflegeruf SOS náramek s nouzovým tlačítkem slouží k okamžitému přivolání pomoci v nečekaných situacích nebo při zdravotních obtížích pro seniory nebo lidi se speciálními potřebami. Stačí jediný stisk a signál je odeslán k centrální jednotce spolu s aktivací zvukového poplachu až ≥110dB a/nebo volitelné vizuální signalizace, plus notifikace pro pečovatele přes mobil nebo SMS na mobilní zařízení.

  • Pomoc při zdravotních potížích
  • Pomoc při pádech nebo náhlých nemocích
  • Pomoc při požáru, úniku plynu či přetékající vaně
  • Upozornění na pravidelné dávky léků
  • Rychlé vytáčení předem nastavených telefonních čísel jediným stiskem (volitelná placená služba)

Vaši blízcí budou v bezpečí s sadou Pflegeruf!

Tísňový náramek funguje bezdrátově. Centrální jednotka je trvale připojena na WiFi 2.č Ghz a napájena přes micro USB a obsahuje také baterie pro nepřetržitý provoz v případě výpadku elektřiny. Náramek je vybaven velkým červeným gumovým tlačítkem, LED kontrolkou a je odolný vůči vodě.

Základní sada obsahuje 1 SOS náramek a 1 ks centrální jednotku, USB nabíječku, montážní sadu pro případnou montáž centrální jednotky na zeď a reset vidličku. Aplikace do mobilního telefonu je k dispozici ke stažení zdarma.  Centrální prvek alarmového systému je také kompatibilní s dalšími alarmy a senzory Tuya, Alexa a Google Assistant.

Další SOS náramky k spárování s jednotkou jsou k dispozici k objednání zvlášť.

Modulární systém umožňuje přidání až 23 dalších zařízení, jako jsou náramky nebo senzory pohybu a senzory otevřených dveří, k jedné centrální jednotce. Lze ho nastavit na míru pro nejefektivnější reakci v různých krizových situacích. 

Toto je Tuya Smart chytrý produkt. Pro použití je vyžadována WiFi síť o frekvenci 2,4 GHz. Přibližná vzdálenost přenosu detektorů k centrální jednotce je ≥60 metrů. Překážky, jako jsou stěny apod., ovlivní přenosovou vzdálenost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytrá domácnost
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Alarm indikace centrální jednotky: červený LED, poplach až ≥110dB
WiFi vysílací frekvence: wifi 2.4/5 Ghz 802.11 b/g/n
Wifi rozsah centrální jednotky: ≥ 100m
Přenos signálu k centrální jednotce: ≥ 50-80m
Vstupní napájení centrální jednotky: AC 220V/DC5V S2
Nouzové napájení centrální jednotky: baterie Li 3.7V, 300mAh
Velikost centrální jednotky: Ø 6 x 3,5cm
Napájení náramku: baterie 3V CR2032
Délka a průměr náramku: 25cm, 4,1x4,5cm
Certifikace voděodolnosti náramku: IP 65
Pracovní teplota systému: -10 až +50°C
Pracovní vlhkost systému: ≤ 85%