Apple HomeKit WiFi 2023 chytrá zásuvka na iPhone s časovačem a měřením spotřeby

Kód: SQ362
Novinka
Neohodnoceno
429 Kč / ks 355 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Apple HomeKit WiFi chytrá zásuvka pro iPhone s časovačem a měřením spotřeby se v roce 2023 dočká nového designu v elegantní kombinaci bílé a tmavě šedé barvy. Tato speciální edice pro nadšence značky Apple spojuje moderní estetiku s funkcionalitou. Chytrá zásuvka SmartLife HomeKit promění běžné spotřebiče v inteligentní zařízení, umožňujíc vzdálené ovládání prostřednictvím telefonu či tabletu. Kromě okamžitého zapínání a vypínání lze nastavovat i časové plány. Ovládání je pohodlné i manuálně pomocí vestavěného tlačítka. Bezplatná aplikace CozyLife umožňuje sledovat spotřebu elektrické energie. SmartLife HomeKit Smart Plug plně spolupracuje s hlasovým ovládáním Siri a je integrován přímo do vašeho iPhonu, nabízejíc tak pohodlný a bezproblémový zážitek. Upgradujte svůj domov s novou generací chytrých zásuvek od Apple HomeKit.

Zásuvku připojíte do sítě a spárujete, používá komunikační protokol IOS v HomeKit. Poté budete moci ovládat spotřebiče nebo lampy na dálku přes displej smartphonu či tabletu. Zásuvka je plně kompatibilní s hlasovými asistenty Siri (integrovaná).   Použití přes Amazon Alexa a Google Assistant je možné s použitím App CozyLife, která je ke stažení zdarma.

 • podpora dálkového ovládání přes aplikaci
 • podpora hlasových asistentů
 • časovač zapnutí/vypnutí
 • programovatelné zapnutí/vypnutí
 • kompatibilní s protokolem IOS a hlasovým ovládáním Siri 
 
*Odesíláme ještě dnes! Zboží objednané po. až čt. do 15:00, a pátek do 13:00 odesíláme tentýž pracovní den, po tomto čase přednostně následující pracovní den ráno.*

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 500 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Chytré zástrčky pro HomeKit mohou pomoci přenést vaše starší zařízení do moderní éry. Toto jednoduché příslušenství HomeKit dokáže automaticky zapnout váš kávovar při východu slunce prostřednictvím scén a automatizací vytvořených v aplikaci Home. Mohou také zapínat a vypínat vaše světla, když jste doma nebo pryč. Pokud jste připraveni pozvednout inteligenci svého domova, táto zásuvka je pro Vás. SmartLife HomeKit zásuvka, 16A funguje samostatně bez nutnosti připojení k centrální jednotce. Připojení k této zásuvce probíhá komunikačním IOS. Tento model využívá aplikaci, kterou už máte v iPhone.Chytrá zásuvka je integrovaná do vaší chytré HomeKit domácnosti a podporuje funkci Siri. Chytrá zásuvka SmartLife  HomeKit umožní připojení zařízení, která dosahují maximální zátěže 3680 W.

Parametry chytré zásuvky Apple HomeKit WiFi 2023, na iPhone:

 • měnit běžné spotřebiče na chytré,
 • komunikační protokol IOS,
 • možnost nastavení spotřebičů, aby se zapli nebo vypli dle nastavení i bez vaší přítomnosti
 • podporuje hlasové asistenty Siri,
 • aplikace ve stejném jazyce jako váš iphone,
 • funguje samostatně bez nutnosti připojení k centrální jednotce, stačí, že jste připojen k vaši wifi síti
 • dálkové ovládání mimo domácí síť (i ze zahraničí) pomocí dalšího síťového zařízení od Apple, jako je iPad, HomePod nebo Apple TV, nebo chytrá brána Zigbee HomeKit,
 • maximální zátěž 3680 W.

HomeKit chytré zásuvky a další zařízení HomeKit lze přidat do vaší aplikace HomeKit na iPhonu a budou fungovat přímo na vaší wifi síti bez potřeby brány nebo centrálního zařízení. Časové plány, které nastavíte, a scény, které vytvoříte pomocí vašich HomeKit chytrých zařízení, budou fungovat automaticky, ať už jste doma nebo ne, pokud je vaše wifi síť funkční.

Upozorňujeme, že centrální zařízení (hub) je potřeba k vzdálenému řízení vašich zařízení, pokud je chcete zapnout nebo vypnout, nebo je jinak ovládat z místa mimo vaši domácí wifi síť. Můžete zakoupit HomeKit kompatibilní bránu, abyste mohli spravovat všechna vaše HomeKit zařízení z dálky, nebo můžete použít Apple HomePod nebo HomePod mini. Dokonce si můžete vytvořit vlastní rozbočovač pomocí starého iPadu nebo iPhonu, který ponecháte zapnutý a připojený doma.


Testování je součást přípravy zboží před expedicí. Testujeme každý kus!

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré zásuvky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Technologie: WiFi
Typ SMART produktu: zásuvka
Kompatibilita: Apple Siri HomeKit -nativní. Google a Alexa (skrz CozyLife)
Podporované OS: Android , iOS
Centrální jednotka: nepotřebná
Oblast využítí: ovládání spotřebičů smart domácnosti
Vypínač?: ano
Barva: Bílá + tmavě šedá
Velikost: 53 x 60 x 84 mm
WiFi vysílací frekvence: 2,4Ghz
Maximální napětí: 230 V
Počet kusů: 1