Apple HomeKit WiFi 2023 chytrá zásuvka na iPhone s časovačem a měřením spotřeby

Kód: SQ362
1 hodnocení
520 Kč –9 %
Untitledhomekit gray cover
520 Kč –9 % 469 Kč / ks 388 Kč bez DPH 469 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Apple HomeKit WiFi chytrá zásuvka pro iPhone s časovačem a měřením spotřeby se v roce 2023 dočká nového designu v elegantní kombinaci bílé a tmavě šedé barvy. Tato speciální edice pro nadšence značky Apple spojuje moderní estetiku s funkcionalitou. Chytrá zásuvka SmartLife HomeKit promění běžné spotřebiče v inteligentní zařízení, umožňujíc vzdálené ovládání prostřednictvím telefonu či tabletu. Kromě okamžitého zapínání a vypínání lze nastavovat i časové plány. Ovládání je pohodlné i manuálně pomocí vestavěného tlačítka.  Upgradujte svůj domov s novou generací chytrých zásuvek od Apple HomeKit.

Připojte zásuvku a spárujte ji s protokolem iOS v rámci HomeKit. Poté můžete ovládat spotřebiče nebo lampy přes displej smartphonu odkudkoliv v domácnosti, pokud jste připojeni k téže síti Wi-Fi jako zařízení.

Díky Apple HomePod nebo jiné centrální jednotce Apple (není součást dodávky) můžete ovládat zařízení i mimo domácí síť Wi-Fi pomocí HomeKit na svém iPhonu.

Kromě okamžitého zapínání a vypínání můžete naprogramovat časový plán. Zásuvku lze ovládat i manuálně pomocí vestavěného tlačítka, a aplikace CozyLife (k dispozici zdarma) vám umožní sledovat spotřebu elektrické energie.

Zásuvka je plně kompatibilní s hlasovými asistenty Siri (integrovaná).   Použití přes Amazon Alexa a Google Assistant je možné s použitím App CozyLife, která je ke stažení zdarma.

 • podpora dálkového ovládání přes aplikaci
 • podpora hlasových asistentů
 • časovač zapnutí/vypnutí
 • programovatelné zapnutí/vypnutí
 • kompatibilní s protokolem IOS a hlasovým ovládáním Siri 
 
*Odesíláme ještě dnes! Zboží objednané po. až čt. do 15:00, a pátek do 13:00 odesíláme tentýž pracovní den, po tomto čase přednostně následující pracovní den ráno.*

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Chytré zástrčky pro HomeKit mohou pomoci přenést vaše starší zařízení do moderní éry. Toto jednoduché příslušenství HomeKit dokáže automaticky zapnout váš kávovar při východu slunce prostřednictvím scén a automatizací vytvořených v aplikaci Home. Mohou také zapínat a vypínat vaše světla, když jste doma nebo pryč. Pokud jste připraveni pozvednout inteligenci svého domova, táto zásuvka je pro Vás. 


SmartLife HomeKit zásuvka funguje samostatně bez nutnosti připojení k centrální jednotce*. Připojení k této zásuvce probíhá komunikačním IOS. Tento model využívá aplikaci, kterou už máte v iPhone. Chytrá zásuvka je integrovaná do vaší chytré HomeKit domácnosti a podporuje funkci Siri. Chytrá zásuvka SmartLife  HomeKit umožní připojení zařízení, která dosahují maximální zátěže 3750 W.

Parametry chytré zásuvky Apple HomeKit WiFi 2023, na iPhone:

 • měnit běžné spotřebiče na chytré,
 • komunikační protokol IOS,
 • možnost nastavení spotřebičů, aby se zapnuli nebo vypnuli podle nastavení i bez vaší přítomnosti.
 • podporuje hlasové asistenty Siri,
 • aplikace ve stejném jazyce jako váš iphone,
 • funguje samostatně bez nutnosti připojení k centrální jednotce, stačí, že jste připojen k vaši wifi síti,
 • dálkové ovládání mimo domácí síť (i ze zahraničí) pomocí dalšího síťového zařízení od Apple, jako je iPad, HomePod nebo Apple TV, nebo HomeKit chytrá brána ,
 • maximální zátěž 3680 W.

HomeKit chytré zásuvky a další zařízení HomeKit lze přidat do vaší aplikace HomeKit na iPhonu a budou fungovat přímo na vaší wifi síti bez potřeby brány nebo centrálního zařízení. Časové plány, které nastavíte, a scény, které vytvoříte pomocí vašich HomeKit chytrých zařízení, budou fungovat automaticky, ať už jste doma nebo ne, pokud je vaše wifi síť funkční.

*Upozorňujeme, že centrální zařízení (hub) je potřeba k vzdálenému řízení vašich zařízení, pokud je chcete zapnout nebo vypnout, nebo je jinak ovládat z místa mimo vaši domácí wifi síť. Můžete zakoupit HomeKit kompatibilní bránu, abyste mohli spravovat všechna vaše HomeKit zařízení z dálky, nebo můžete použít Apple HomePod nebo HomePod mini. Dokonce si můžete vytvořit vlastní rozbočovač pomocí starého iPadu nebo iPhonu, který ponecháte zapnutý a připojený doma.


Testování je součást přípravy zboží před expedicí. Testujeme každý kus!

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré zásuvky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Komunikační protokol: WiFi
WiFi vysílací frekvence: 2,4Ghz
Kompatibilita: Apple Siri HomeKit -nativní. Google a Alexa (skrz CozyLife)
Podporované OS: Android , iOS
Centrální jednotka: nepotřebná
Vypínač?: ano
Oblast využítí: vnitřní
Barva: bílá + tmavě šedá
Velikost: ⌀56 x 64 mm (⌀ x d)
Maximální napětí: 230 - 250 V
Max. výkon: 3750W
Proud: 16 A
Provozní teplota: 0°C - 40°C
Certifikace: CE, ROHS