Ekologický FFP2 respirátor Silken N95, cena za 2ks

Kód: SQ7540352
23 hodnocení
465 Kč –14 % 399 Kč / ks 399 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Představujeme ochranní masku na ochranu dýchacích orgánů Silken N95, vč. filtru N95 / FFP2. Jedná se o opakovaně použitelnou, omyvatelnou silikonovou masku, která poskytuje ochranu před choroboplodnými zárodky, alergiemi, znečištěním PM 2,5 a také biologickým nebezpečím. Filtruje na úrovni N95 / FFP2 takže poskytuje dobrou antivirovou ochranu. Filtr lze opakovaně použít pro několikanásobné nošení. Celková doporučená doba použití, aby byla zajištěna plná účinnost je 91,3 hod. na jeden filtr.

Ochrana před pevnými a kapalnými zdraví škodlivými látkami: prach, kouř, azbest (mimo přímé manipulace), aerosoly, pesticidy v prášku, biologický a farmaceutický prášek, ošetření dřevo, tvrdé dřevo (exotické), chrom, olovo, vápno, biohazard.


*Uvedená cena je za 2ks

*Odesíláme ještě dnes! Zboží objednané po. až čt. do 15:00, a pátek do 13:00 které bude placeno předem, odesíláme tentýž pracovní den, po tomto čase přednostně následující pracovní den ráno.*

 

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Ekologická ochranní maska FFP2 respirátor Silken N95 s náhradním filtrem:
Představujeme ekologickou masku na ochranu dýchacích orgánů Silken N95, vč. filtru N95 / FFP2. Jedná se o opakovaně použitelnou, omyvatelnou silikonovou masku, která poskytuje ochranu před choroboplodnými zárodky, alergiemi a znečištěním PM 2,5. Filtruje na úrovni N95 / FFP2 takže poskytuje dobrou antivirovou ochranu, a také před biologickým nebezpečím. Filtr lze opakovaně použít pro několikanásobné nošení masky. Celková doporučená doba použití tak aby byla zajištěna plná účinnost je 91,3 hod. na jeden filtr.

Ochranní maska Silken N95 je omyvatelná a opakovaně použitelná, nastavitelná a má vyměnitelné filtry. Chraňte se před viry a zároveň chraňte životní prostředí a vyhněte se zbytečnému odpadu spojenému s použitím masky na jedno použití. Maska vyrobená z potravinářského silikonu je měkká, tvaruje se na váš obličej. Masku lze dezinfikovat varem (beze filtru) pro opakované nošení s plnou ochranou.

Filtry použité v masce lze libovolně vyměnit a uživatel si může zakoupit i náhradní filtry N95 (FFP2). Měkký silikonový řemínek na masku lze nastavit a maska těsně sedí na obličeji, aby byla zajištěna plná antivirová ochrana.

Silikonová maska Silken N95 vás chrání ve vysoce rizikových situacích, například v přeplněných oblastech, ve veřejné dopravě, při nakupování nebo v práci ve vysoce rizikovém prostředí. Maska přiléhá k vašemu obličeji tak, aby zcela utěsňovala, a aby nežádoucí viry a bakterie nebo nebezpečné biologické částice nemohly proniknout kolem okrajů masky.

Při nošení této masky dýcháte přes čtyřvrstvý filtr a lze očekávat určitý dechový odpor. Těžké dýchání způsobuje kondenzaci masky a to snižuje účinnost filtru. Z tohoto důvodu se silikon Silken N95, stejně jako jiné profesionální respirátory s úplným těsněním, nedoporučuje používat při sportovních aktivitách, turistice, jóge nebo jiných činnostech, kde je vyžadován volnější střih a nízký odpor dýchání.

Silken N95 je balen v praktickým zipovým sáčku. 2ks filtrů N95 / FFP2 jsou součást dodání. Silken N95 Silikonový respirátor s výměnnými filtry FFP2 a výdechovým filtrem je špičkové dlouhodobé řešení pro denní nošení. Uvedená cena je za 2ks

TÜV SÜD: BFE test: EN 14683:2019+AC:2019(E) Annex B = PASS, Differential pressure test: EN 14683:2019+AC:2019(E) Annex C = PASS, Synthetic blood penetration test: ISO 22609:2004 = PASS, Microbial cleanliness test: EN 14683:2019+AC:2019(E) Annex D = PASS. ROHS: 06.03.2020. CE certification: 05.04.2020

Nakupujete na IČO, nebo pro zaměstnance vaší firmy / závodu? Kontaktujte nás na adrese sales@lungdragon.com ohledně cen velkoobchodních objednávek.

**Zboží jež má charakter osobních hygienických pomůcek, není možné uplatnit právo vrácení zboží u již použitých výrobků či výrobků u niž dojde k porušení uzavřeného obalu. Těmito ochrannými pomůckami je myšleno: roušky, respirátory, ústenky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vždy připraven!
Hmotnost: 0.15 kg
Typ ochranné pomůcky: respirátor N95
Filtrační třída: FFP2 - N95
Materiál oblečení: potravinářský silikon
Jednorázové: ne
Velikost: univerzální
Náhradní filtry: ano, 2 ks/bal.
Komfortní prvky: nastavitelná velikost
Počet kusů: 2 ks