Bezdrátová WIFI chytrá brána - ZigBee Bluetooth Mesh Multimode MHUB-W-Q -MS

Kód: SQ782
1 hodnocení
649 Kč / ks 536 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Bezdrátová centrální jednotka MOES Smart Gateway. Chytrá brána multimode je kompatibilní s Zigbee, Bluetooth BLE a Mesh a zajišťuje komunikaci mezi všemi kompatibilními zařízeními. Zároveň dokáže spárovat až 128 různých senzorů nebo spínačů s různými protokoly, včetně senzorů pohybu, teploty, vlhkosti, kouře nebo otevřených dveří. Nastavení lze provést pomocí mobilní aplikace MOES, Tuya nebo SmartLife.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

MOES bezdrátová brána pro chytré propojení

Připojením této brány s více režimy můžete přidávat a ovládat produkty Zigbee, Bluetooth a Wi-Fi v aplikaci MOES,  Tuya nebo Smart Life.  Vytvářejte si vlastní scény v aplikaci a používejte scénické spínače k jejich ovládání, což vám umožní zažít chytrý životní styl.

  • Víceprotokolová komunikace: Podpora MOES/Tuya Bluetooth Mesh (SIG) + Zigbee 3.0 umožňuje připojení zařízení s různými protokoly k jedné bráně a sítí WiFi 2.4 GHz.

  • Podpora Až 128 chytrých zařízení: Umožňuje ovládat až 128 chytrých zařízení pro domácnost Tuya, včetně Bluetooth zámků dveří, vypínačů osvětlení ZigBee bez potřeby neutrálního vodiče, monitorovacích zásuvek s napájením Zigbee, Bluetooth teploměrů a senzorů oken a bran Zigbee.

  • Zvukový a světelný alarm: Nabízí podporu zvukového a světelného alarmu a umožňuje vytvářet lokální scénáře, automatizaci a integrování do platformy Tuya Security Saas pro zvýšenou bezpečnost.

  • Ovládání přes mobilní aplikace: Ovládejte svá chytrá zařízení prostřednictvím aplikací MOES/Tuya/Smart Life na svém mobilním telefonu, bez ohledu na to, kde se nacházíte.

  • Hlasové ovládání s Alexou a Google asistentem: Podpora hlasového ovládání s Alexou a Google Asistentem, což zvyšuje pohodlí a flexibilitu.

  • Snadná instalace: Navrženo pro rychlou a jednoduchou instalaci, která nevyžaduje žádné dráty ani technické dovednosti. Rychle a snadno přidávejte, resetujte a seskupujte zařízení prostřednictvím této brány.

Poznámka: Tato brána s více režimy je navržena pro chytrá zařízení MOES a Tuya / SmartLife. Připojení k jiným produktům může vést k odpojení, zkrácení životnosti, rychlejšímu vybíjení baterie atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytrá domácnost
Hmotnost: 0.1 kg
Komunikační protokol: ZigBee, BLE, Mesh
Bezdrátový protokol: wifi 2.4/5 ghz 802.11 b/g/n
Velikost: 60 x 60 x 10 mm
Napájecí vstup: 2A 5V
Provozní teplota: -10°C~+45°C
Provozní vlhkost: 10%-90% RV bez kondenzace
Typ nabíjení: MIcro USB DC5V
Hmotnost: 65g