Zigbee Gray chytrá zásuvka s časovačem a měřením spotřeby

Kód: SQ367
1 hodnocení
520 Kč –9 %
SQ367 Zigbee Gray 1024x768 no BG2
520 Kč –9 % 469 Kč / ks 388 Kč bez DPH 469 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Chytrá zásuvka SmartLife Zigbee Gray změní běžné spotřebiče na chytré. 
Umožní Vám na dálku zapínat a vypínat jakékoli zařízení pomocí displeje vašeho telefonu nebo tabletu. Kromě aktuálního zapnutí a vypnutí můžete také naprogramovat časový plán. Zásuvku můžete manuálně zapnout a vypnout i pomocí vestavěného tlačítka. Dokáže sledovat spotřebu elektrické energie. Připojení k této zásuvce probíhá komunikačním protokolem Zigbee. 

Zásuvku připojíte do sítě a spárujete, používá komunikační protokol Zigbee. Poté budete moci ovládat spotřebiče nebo lampy na dálku přes displej smartphonu či tabletu.

 • podpora dálkového ovládání přes aplikaci
 • podpora hlasových asistentů
 • časovač vypnutí
 • programovatelné zapnutí/vypnutí
 • kompatibilní s protokolem Zigbee

Zigbee chytré zásuvky a další zařízení Zigbee potřebují centrální zařízení, bez toho nebudou fungovat.  Začínáte s Zigbee? Využijte speciální nabídku na začátečnický set Zigbee a otevřete dveře do světa bezpečného nízkoodběrového chytrého domova.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Plánujete sestavení chytré domácnosti a chcete z obyčejných spotřebičů udělat chytré? Potom by vám doma neměla chybět chytrá zásuvka Zigbee SmartLife. Ta vám umožní zapojené spotřebiče vypínat v předem nastavený čas. Má otevřený systém, což znamená, že podporuje známé komunikační standardy. Komunikuje také se smart home asistenty. Tento model chytré zásuvky podporuje Amazon Alexa, IFTTT a Google Assistant. Na Apple Home Kit lze integrovat do chytré domácnosti jenom s HOOBS nebo Homebridge.
 Připojení k této zásuvce probíhá komunikačním protokolem Zigbee. Tento model využívá aplikaci, která je v angličtině, češtině a ve slovenštině (SmartLife). Aplikace pro Apple iOS i Android zařízení (mobilní telefony / tablety) je ke stažení zdarma. Chytrá zásuvka SmartLife umožní připojení zařízení, která dosahují maximální zátěže2200W / 3520W.

Měnit běžné spotřebiče na chytré

Komunikační protokol Zigbee

Možnost nastavení času vypnutí a zapnutí spotřebiče

Podporuje hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Assistant

Aplikace v angličtině, v češtině a ve slovenštině

Parametry chytré zásuvkySmartLife Zigbee Gray zásuvka, 16A

 • Vstup: AC 85-240V 50/60Hz
 • Maximální zatížení: 10A/16A
 • Typ bezdrátového připojení: Zigbee
 • Použití s domácími spotřebiči:2200W / 3520W


  Jak funguje bezdrátové spojení?
  V Evropě využívá ZigBee bezdrátový přenos na frekvenci 868 MHz. Je proto rezistentní vůči rušení od WiFi na frekvencích 2,4 i 5 GHz, stejně jako mikrovlnek a dalších zařízení. Běžný dosah řídící jednotky je 100 metrů ve venkovním prostoru a 50 m uvnitř budovy. Jelikož však většinou využívá topologii sítě typu Mesh, jednotlivá zařízení si předávají signál také mezi sebou a tím efektivně dosah navyšují - čím více máte zařízení, tím větší máte dosah.
 Z hlediska dopadů na lidský organismus je důležité také minimální vyzařování. Produkty ZigBee mají 4000× nižší vyzařování ve srovnání s mobilními telefony.


Zigbee chytré zásuvky a další zařízení Zigbee potřebují centrální zařízení, bez toho nebudou fungovat. Když už máte své vlastní Zigbee centrální zařízení (hub), můžete ho používat nejenom k ovládání domácnosti nebo k nastavování časových plánů a vytváření scén, ale také k vzdálenému řízení vašich zařízení, pokud je chcete zapnout nebo vypnout, nebo je jinak ovládat z místa mimo vaši domácí síť. Můžete zakoupit Zigbee kompatibilní bránu pro váš smart home v bezdrátovém provedení nebo s stabilním LAN připojením .

 • topologie mesh

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré zásuvky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Komunikační protokol: Zigbee
Kompatibilita: Zigbee 3.0, Tuya, Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Google Home, Siri -Home kit
Podporované OS: Androis, IOS
Centrální jednotka: vyžaduje ZIGBEE bránu
Vypínač / Reset: ano
Oblast využítí: vnitřní
Barva: bílá + tmavě šedá
Velikost: ⌀56 x 64 mm (⌀ x d)
Maximální napětí: 230 - 250 V
Max. výkon: 3750W
Proud: 16 A
Provozní teplota: 0 °C - 40 °C
Certifikace: CE, ROHS