Alarmex Backup, bezdrátové SOS tlačítko

Kód: SQ763
Neohodnoceno
299 Kč / ks 247 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Pflegeruf Alarmex Backup Bezdrátové SOS tlačítko

Pflegeruf Alarmex Backup je bezdrátové SOS tlačítko, které je ideální pro domácnosti s dětmi, seniory nebo imobilními osobami, které potřebují rychlou pomoc. Navrženo pro použití s chytrou sirénou Pflegeruf, toto SOS tlačítko funguje jako nouzové oznámení i v případě výpadku WiFi nebo elektřiny. Jediným stisknutím aktivujete světlo a sirénu na centrální jednotce Pflegeruf Smart sirény SOS. 

Upozornění: Tlačítko je určeno pro použití s centrální jednotkou Pflegeruf na frekvenci 433 Hz a bez ní není funkční. SOS tlačítko nemá samostatnou funkci odesílání notifikací v systému Tuya.

Pflegeruf Alarmex Backup Bezdrátové SOS tlačítko je spolehlivý pomocník pro vaši domácnost nebo obchod, který vám zajistí klid a bezpečí v nouzových situacích.

*Odesíláme ještě dnes! Objednávky s dopravou přes Zásilkovnu nebo Balíkovnu ČP do 15:00 (po-čt) a do 12:00 (v pátek) odesíláme tentýž pracovní den. Nezapomeňte objednat včas!*

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Pflegeruf Alarmex Backup Bezdrátové SOS tlačítko

 je špičkové řešení pro zajištění bezpečnosti a rychlého přivolání pomoci v domácnostech s dětmi, seniory nebo imobilními osobami. Díky svému promyšlenému designu a vysoké spolehlivosti je ideální nejen pro domácí prostředí, ale také pro komerční prostory, kde hrozí riziko loupeže či jiných nebezpečných situací.

Spolehlivost v každé situaci

Pflegeruf Alarmex Backup SOS tlačítko je navrženo tak, aby fungovalo bezchybně i v případě výpadku WiFi nebo elektrického proudu. Tato funkce je zajištěna díky zabudované Li-On baterii v chytré siréně Pflegeruf, která poskytuje napájení po dobu až 4 hodin. Tlačítko je kompatibilní s centrální jednotkou Pflegeruf na frekvenci 433 Hz, která je nezbytná pro jeho provoz.

Jednoduché a efektivní použití

Jedním stisknutím tlačítka aktivujete světlo a sirénu na centrální jednotce, což slouží jako rychlé a účinné nouzové oznámení. Tlačítko je navíc velmi snadné na ovládání, což ocení zejména starší lidé a děti. Možnost opakovaného stisknutí umožňuje spuštění opakovaného poplachu, což zvyšuje šance na rychlou reakci okolí.

Všestranné využití

SOS tlačítko Pflegeruf Alarmex Backup lze kromě nouzových situací využít také jako zvonek nebo pager, pokud pacient potřebuje zavolat pomoc. Díky své univerzálnosti najde uplatnění nejen v domácnostech, ale také v prodejnách, kancelářích a dalších komerčních prostorách, kde může sloužit jako bezpečnostní prvek. V případě loupeže nebo jiné krizové situace poskytuje rychlou možnost přivolání pomoci.

Kompatibilita a přizpůsobení

Tlačítko je plně kompatibilní s Tuya Smart sirénou Pflegeruf. V aplikaci Tuya můžete snadno nastavit hlasitost sirény a přizpůsobit ji svým potřebám. To zajišťuje maximální pohodlí a bezpečnost při každodenním používání.

Velký dosah a snadné ovládání

Díky přenosové vzdálenosti až 50 metrů je SOS tlačítko vhodné i pro větší domácnosti a rozlehlé prostory. Snadné ovládání a rychlá aktivace poplachu činí z tohoto tlačítka neocenitelného pomocníka v nouzových situacích.

Pflegeruf Alarmex Backup Bezdrátové SOS tlačítko je ideálním řešením pro každou domácnost či komerční prostor, kde je kladen důraz na bezpečnost a rychlé přivolání pomoci. Díky jeho spolehlivosti, snadnému ovládání a všestrannému využití poskytuje klid a jistotu v každodenním životě.

Obsah balení:

  • SOS tlačítko s dlouho životní CR2016 3V, 75 mAh baterií
  • Šňůrka na krk 
  • Uživatelský manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré zdraví
Velikost: 50 x 50 x 13 mm
Frekvence: 433 MHz
Instalace: Instalace: na krk, na stěnu nebo na stůl
Přenosové vzdálenost: 50m
Wifi: Ne
Bateriové napájení: CR2016 3V, 75 mAh