Ultrazvukový Odpuzovač Zvěře Solární BASIC Plus USB, s LED bleskem

Kód: SQ401
3 hodnocení
699 Kč / ks 578 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Solární odpuzovač BASIC PLUS spojuje účinnost a šetrnost k životnímu prostředí. Díky solárnímu napájení a integrované dobíjecí baterii o kapacitě 500 mAh zaručuje nepřetržitý provoz i v místech se stínem nebo pod okapem střechy. Generuje ultrazvuk s proměnnou frekvencí v rozsahu 9–36,5 kHz, slyšitelný pro zvířata, ale ne pro lidi. Plašič nabízí dvě možnosti nastavení: v režimu "indoor" aktivuje ultrazvuk, v "outdoor" režimu navíc blikají červená a bílá LED světla, simulující zářící oči zvířat. Odolný vůči vodě, vhodný pro venkovní i vnitřní použití. Velký solární panel umožňuje nabíjení i za nepříznivých světelných podmínek. Instalace je snadná a variabilní. Zařízení lze zavěsit nebo umístit vertikálně na zeď, položit na regál nebo umístit pod okap střechy. Bez použití chemikálií chrání naše produkty zvířata a domácí mazlíčky bez negativního dopadu na životní prostředí.

Se Solárním odpuzovačem BASIC PLUS dosáhnete efektivního odstranění nežádoucích návštěvníků!

*Odesíláme ještě dnes! Objednávky s dopravou přes Zásilkovnu nebo Balíkovnu ČP do 15:00 (po-čt) a do 12:00 (v pátek) odesíláme tentýž pracovní den. Nezapomeňte objednat včas!*

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Potřebujete zabránit holubům nebo kunám, aby hnízdily pod vašimi okapy, nebo zamezit vstupu psů nebo koček do vaší zahrady? Solární odpuzovač zvířat Basic Plus využívá sluneční energii a nově je vybaven dobíjecí LiPo baterií pro prodlouženou životnost a spolehlivost i v obtížných povětrnostních podmínkách. Solární panel má velkorysých 4 x 8 cm a zabírá téměř celou přední část kompaktního zařízení.

Naproti staršímu modelu má BASIC PLUS posílený ultrazvuk s frekvencí od 9 do 36,5 kHz a dosahem ochrany až 300 m². Myši, krysy, ptáci, psi, kočky, jeleni a dokonce i komáři mohou slyšet tyto zvuky, ale lidé ne. To vám umožňuje používat zařízení pro řešení různých problémů s různými druhy zvířat bez obtěžování vašich sousedů.  Tento produkt je navržen tak, aby byl upevněn na plot nebo zeď, nebo umístěn na parapetu okna. Upozorňujeme, že jelikož úhel ultrazvukových vln je maximálně 180°, není vhodný k odstraňování podzemních hlodavců.

Solární odpuzovač zvířat BASIC Plus má dva režimy provozu: vnitřní a venkovní. Můžete aktivovat ultrazvuk pro venkovní použití a zapnout blikání červených a bílých LED světel, které se rozsvítí pouze v tme. LED jsou velmi jasné a ve tmě vypadají jako oči zvířat. Zvířata, která se bojí predátorů, se budou držet stranou! Nebo můžete přepnout na vnitřní použití nebo bez blikajících světel.

 • Solární napájení: plašič využívá sluneční energii pro ekologický provoz.

 • Dlouhá životnost baterie: s integrovanou dobíjecí LiPo baterií (500 mAh) pro nepřetržitý provoz, i když slunce nesvítí.

 • Efektivní ultrazvuk: generuje ultrazvuk v rozsahu 9–36,5 kHz, účinný proti široké škále zvířat.

 • Venkovní/ Vnitřní režimy: možnost nastavit v režimu "indoor" nebo "outdoor" podle potřeby.

 • Blikající LED světla: blikající červená a bílá LED světla v outdoor režimu, simulující zářící oči zvířat.

 • Voděodolný design: odpuzovač odolává vodě, vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

 • Voděodolný kryt USB: speciální voděodolný kryt USB chrání zařízení před vlhkostí, zvyšující jeho odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám.

 • Variabilní instalace: snadná montáž –umístěn na parapetu okna, má i závěsné oko pro zavěšení nebo možnost umístit na zeď, regál nebo pod okap střechy.

 • Šetrný k zvířatům: bez použití chemie, chrání zvířata a domácí mazlíčky bez negativního dopadu na životní prostředí.

 • Efektivní ochrana: se Solárním odpuzovačem BASIC PLUS dosáhněte efektivního odstranění nežádoucích návštěvníků.

 • Široké použití: ideální pro odstranění holubů, kun, psů, koček a dalších nežádoucích zvířat. Upozorňujeme, že jelikož úhel ultrazvukových vln je maximálně 180°, není vhodný k odstraňování podzemních hlodavců.

 Díky závěsné smyčce na zadní straně obalu můžete zařízení pověsit ve vhodné výšce pro váš konkrétní problém s zvířaty: blízko podlahy při problémech s hlodavci, na výši kolen při problémech s psy, vodorovně nebo nakloněně na parapet nebo okapy, abyste udrželi dál ptáky.

Specifikace:
Rozměry: 6,5 x 12 x 3 cm (Š x V x H),
Výkon: 0,5 W,
dobíjecí baterie: 500 mAh,
Vstupní napětí: 3,7 V,
Způsoby nabíjení:solární energie, micro-USB 5 V, 500 mA (4-6hod.) kabel včetně, 
Stupen voděodolnosti: IP 66,
Pracovní teplota: -10°C~+45°C,
Velikost solárního panelu: 4 x 8 cm,
Rozsah ochranné oblasti: cca 300 m2,
Blikající "oči" světlo: ano, 2 ks LED blikající červené a bílé,
Přepínač pro vnitřní / venkovní režim: ano,
Přepínač zapnuto / vypnuto: ano.


Naše produkty jsou navrženy s úctou k zvířatům a bez použití chemie. Je však důležité umístit Solární odpuzovač BASIC PLUS pouze na místě, kde se nenacházejí domácí zvířata, nebo ho umístit na otevřené místo, aby vaši domácí mazlíčci byli schopni vyhnout se chráněné oblasti.

Se Solárním odpuzovačem BASIC PLUS dosáhnete efektivního odstranění nežádoucích návštěvníků, zatímco zůstanou vaše domácí zvířata v bezpečí.

*Tento produkt je navržen tak, aby byl upevněn na plot nebo zeď, nebo umístěn na parapetu okna. Upozorňujeme, že jelikož úhel ultrazvukových vln je maximálně 180°, není vhodný k odstraňování podzemních hlodavců.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům a zahrada
Záruka: 2 roky
Rozměry: 6.5 x 12 x 3 cm
Napájení: solární a LiPo battery 500 MaH (micro USB)
Vstupní napětí: 3,7 V
Certifikace voděodolnosti: IP66
Velikost solárního panelu: 4 x 8 cm
Snímací vzdálenost:: 10m/110°
Maximální dosah:: cca 300 m2
Blikající “oči” světlo: ano, 2 ks LED červené a bílé (možnost zapnutí/vypnutí)
Přepínač pro vnitřní / venkovní režim: ano
Přepínač zapnuto / vypnuto: ano