Sada KPZ bivak

Kód: SQ448
3 hodnocení
2 999 Kč / ks 2 479 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Vydejte se na klidné dobrodružství s naší unikátní Sadou KPZ bivak! Tato kompletní sada je vaším spolehlivým průvodcem pro bezpečné a pohodlné venkovní aktivity. Obsahuje Mini Filtr Filterwell, který vám zajišťuje čistou vodu kdekoliv. Ultralehký Termální Spacák "BIVAK" poskytuje ochranu v nepředvídaných situacích a extrémních povětrnostních podmínkách. Zápalky KOMBAT vám zajistí bezpečné světlo v každé situaci, a nouzové rádio s Powerbankou poskytne bezpečnost, světlo i komunikaci. S touto sadou jste připraveni na jakékoli výzvy venkovního prostředí. Nechte starosti doma a vydejte se do přírody s naší sadou pro venkovní aktivity!

*Odesíláme ještě dnes! Zboží objednané po. až čt. do 15:00, a pátek do 12:00 odesíláme tentýž pracovní den, po tomto čase přednostně následující pracovní den ráno.*

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Zažijte klidné dobrodružství s naší jedinečnou Sadou KPZ bivak! Tento balíček obsahuje čtyři klíčové prvky pro bezpečné a pohodlné outdoorové aktivity.

**1. Mini Filtr Filterwell - čistá voda kdekoli. S kompaktním cestovním nouzovým filtrem Filterwell Mini máte vždy zajištěný přístup k čisté vodě, ať už jste kdekoli v přírodě.

**2. Ultralehký Termální Spacák "BIVAK" - ochrana za všech podmínek. Nouzový termální spacák "BIVAK" je ultralehký, ale přesto vás ochrání před chladem. S rozměry 213x91 cm a přepravním obalem je ideální pro každý výlet.

**3. Zápalky KOMBAT - spolehlivé zapálení v každé situaci. Sada voděodolných zápalek KOMBAT obsahuje 40 ks odolných zápalek, které jsou spolehlivé i za nepříznivých podmínek.

**4. Rádio a Powerbanka - bezpečnost, světlo a komunikace. Nouzové rádio a powerbanka s kapacitou 10000mAh jsou vybaveny USB-C, AM-FM-NOAA, solárním panelem, dynamem a svítilnou. Zajistí vám nejen komunikaci, ale i dobíjení vašeho mobilu.

S touto kompletní sestavou jste připraveni čelit jakýmkoliv výzvám venkovního prostředí. Nechte starosti doma a vydejte se do přírody s naší sadou pro outdoorové aktivity!

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sady
Hmotnost: 0.8 kg