SOS Pflegeruf tísňové tlačítko-náhradní náramek

Kód: SQ762
1 hodnocení
699 Kč / ks 578 Kč bez DPH 699 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Sada Pflegeruf SOS je ideálním řešením pro okamžité volání pomoci v nečekaných situacích, vhodná pro seniory a lidi se speciálními potřebami. Jedním stiskem se aktivuje zvukový poplach a notifikace pro pečovatele přímo do mobilu. Spojení s centrální jednotkou (není zahrnuto v ceně) umožňuje volání o pomoc bez telefonování i pro seniory a lidi s omezenou mobilitou při zdravotních problémech, pádech, požárech a dalších nouzových situacích. Chytrý systém je bezdrátový a kompatibilní s dalšími zařízeními Tuya, Alexou a Google Assistantem. Modulární design umožňuje přidání až 23 dalších zařízení, jako jsou senzory pohybu nebo otevřených dveří. S účinným dosahem až 60 metrů a odolností vůči vodě je toto ideální řešení pro ochranu seniorů nebo lidí se speciálními potřebami ve vašem okolí.

Základní sada obsahuje 1 SOS náramek.    Centrální jednotka s alarmem není součástí balení, lze ji zakoupit samostatně zde. Bez centrální jednotky s alarmem náramek nevykonává žádné komunikační operace.

*Odesíláme ještě dnes! Zboží objednané po. až čt. do 15:00, a pátek do 12:00 odesíláme tentýž pracovní den, po tomto čase přednostně následující pracovní den ráno.*

 

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Sada Pflegeruf SOS náramek s nouzovým tlačítkem slouží k okamžitému přivolání pomoci v nečekaných situacích nebo při zdravotních obtížích pro seniory nebo lidi se speciálními potřebami. Stačí jediný stisk a signál je odeslán k centrální jednotce spolu s aktivací zvukového poplachu o síle ≥110dB a/nebo volitelné vizuální signalizace, plus notifikace pro pečovatele přes mobil nebo SMS na mobilní zařízení.

  • Pomoc při zdravotních potížích,
  • Pomoc při pádech nebo náhlých nemocích,
  • Pomoc při požáru, úniku plynu či přetékající vodě,
  • Upozornění na pravidelné dávky léků,
  • Rychlé vytáčení předem nastavených telefonních čísel jediným stiskem (volitelná placená služba).

Vaši blízcí budou se sadou Pflegeruf v bezpečí! 

Tísňový náramek funguje bezdrátově. Centrální jednotka (není zahrnuta v ceně) je trvale připojena k WiFi 2,4 GHz a napájena přes micro USB a obsahuje také baterie pro provoz v případě výpadku elektřiny. Náramek je vybaven velkým červeným gumovým tlačítkem, LED kontrolkou a je odolný vůči vodě.

Základní sada obsahuje 1 SOS náramek. Centrální jednotka k spárování není součástí balení, lze ji zakoupit samostatně zde. Aplikace do mobilního telefonu je k dispozici ke stažení zdarma.  Centrální jednotka alarmového systému je také kompatibilní s dalšími alarmy a senzory Tuya, Alexa a Google Assistant.

 Centrální jednotka s alarmem není součástí balení, je k dispozici k objednání zvlášť jako součást základní sady S.O.S Pflegeruf zde.

Modulární systém umožňuje přidání až 23 dalších zařízení k jedné centrální jednotce, jako jsou náramky nebo senzory pohybu a senzory otevřených dveří. Lze ho nastavit na míru pro nejefektivnější reakci v různých krizových situacích. 

Toto je chytrý produkt od Tuya Smart. Pro použití je vyžadována WiFi síť o frekvenci 2,4 GHz. Přibližná vzdálenost přenosu náramků k centrální jednotce je ≥ 60 metrů. Překážky, jako jsou stěny apod., ovlivní přenosovou vzdálenost.

Ke správnému fungování vyžaduje naše centrální jednotka s alarmem, která není součástí balení, je k dispozici k objednání zvlášť jako součást základní sady S.O.S Pflegeruf zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytrá domácnost
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Alarm indikace centrální jednotky: červený LED, poplach až ≥110dB
WiFi vysílací frekvence: wifi 2.4/5 Ghz 802.11 b/g/n
Wifi rozsah centrální jednotky: ≥ 100m
Přenos signálu k centrální jednotce: ≥ 50-80m
Vstupní napájení centrální jednotky: AC 220V/DC5V S2
Nouzové napájení centrální jednotky: baterie Li 3.7V, 300mAh
Velikost centrální jednotky: Ø 6 x 3,5cm
Napájení náramku: baterie 3V CR2032
Délka a průměr náramku: 25cm, 4,1x4,5cm
Certifikace voděodolnosti náramku: IP 65
Pracovní teplota systému: -10 až +50°C
Pracovní vlhkost systému: ≤ 85%