Červený paisley S-Shield NANO Bandana šátek s vyměnitelným filtrem z českého nanovlákna

Kód: SQ7540603
3 hodnocení
199 Kč / ks 164 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Šátek S-Shield NANO bandana s filtrem dýchá dobře a je navržen pro venkovní dobrodružství. Je vybaven nastavitelnou sponou na nos a filtrační kapsou, která drží svou membránu z vláken NANO, která odfiltruje ≥99,9% bakterií a virů. Šátek S-Shield je také ideální pro ochranu proti pylu, smogu a alergenům.


*Odesíláme ještě dnes! Objednávky s dopravou přes Zásilkovnu nebo Balíkovnu ČP do 15:00 (po-čt) a do 12:00 (v pátek) odesíláme tentýž pracovní den. Nezapomeňte objednat včas!* 

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Červený paisley S-Shield bandana šátek s kapsou na filtr dýchá dobře, vypadá dobře a je navržen pro venkovní dobrodružství. Šátek je vybaven nastavitelnou sponou na nos a kapsou, plus výměnný filtr z českého nanovlákna který odfiltruje ≥99,9% bakterií a virů.

Šátek S-Shield je ideální pro ochranu proti pylu, smogu a alergenům. Vyroben je ze 100% bavlny, šitý s hrdostí na Slovensku a vybaven kvalitním certifikovaným nano filtrem vyrobeným v České republice.

Šátek S-Shield má vᾶνος nano filtr. Poskytuje mnohem vyšší účinnost filtrace než standardní filtry při zachování velmi dobré prodyšnosti.Nano filtr blokuje částice znečištění ovzduší PM2,5 a PM2,1. Jsou to ty o nichž je známo, že nejvíce poškozují plíce. Účinnost filtru je 99,9%.

Cena je včetně filtru z českého nanovlákna, který je již vložen v kapse. Další NANO filtry νᾶνος jsou k dispozici v balení po 10 ks.

Hodnocení filtru: BFE≥99,9%, VFE≥99,9%. Upozorňujeme, že pro nejvyšší účinnost by měl být filtr vyměněn po každých 12 hodinách používání, nebo každý den.

Bandana šátek S-Shield:
100% bavlna
Praní v pračce nebo ruční praní ve vlažné vodě.
Sušení při nízké teplotě.
Žehlení při nízké teplotě.
Barvy mohou při vysoké teplotě pouštět, hlavně při prvním praní.
Šité v EU; Slovensko.

Víte, že první bandany vynalezli Španělé, kteří se snažili chránit své hlavy před spalujícím sluncem? V průběhu času začali kovboji ochranný prvek tkaniny vázat na obličej, aby se zabránilo písku a prachu vnikání do dýchacích cest. Bandany se nosí i volně na krku, i na obličeji. V případě potřeby se dá šátek z krku rychle dopravit na obličej, dotáhnout uzel a nastavit nosní klip tak, aby šátek dobře seděl a ochraňoval.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antivirové šátky, bandanas
Hmotnost: 0.1 kg
Barva: červena paisley Western
Materiál: bavlna
Filtr: z českého nanovlákna
Velikost: uni
Náhradní filtry: k dispozici
Nosní klip: ano

S-Shield assortment of colors

S-shield skull face lebka unboxing