Sada Chytrá Domácnost Basic - Zigbee

Kód: SQ783
2 hodnocení
1 289 Kč / ks 1 065 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Toto je ideální startovací sada pro každého, kdo má zájem začít s chytrým domovem. Na základě stabilního a vysoko bezpečného komunikačního protokolu Zigbee vám tato sada umožní experimentovat se vznikem chytrého domova s vysokou flexibilitou a jednoduchostí použití. Základní sada obsahuje:

  • 1 ks Multi-mode Zigbee Gateway: Bezdrátová chytrá brána s podporou ZigBee, Bluetooth a Mesh nejen Zigbee, ale také Bluetooth a Mesh protokolů. Uživatel může kromě Zigbee následně přidávat do sítě různá Bluetooth smart zařízení a vytvářet složité topologie sítě. Maximální možnosti dálkového ovládání a regulace: Zigbee gateway umožňuje až 128 nových zařízení bez potřeby dalšího centrálního uzlu.

  • 2ks Zigbee chytré zásuvky: Ideální pro přeměnu lamp, ventilátorů a dalších spotřebičů na chytré zařízení s možností plánování a dálkového ovládání z celého světa.

          *Odesíláme ještě dnes! Zboží objednané po. až čt. do 15:00, a pátek do 12:00 odesíláme tentýž pracovní den, po tomto čase přednostně následující pracovní den ráno.*

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Toto je ideální startovací sada pro každého, kdo má zájem začít s chytrým domovem pro svůj byt nebo podnik. Na základě stabilního a vysoko bezpečného komunikačního protokolu Zigbee vám tato sada umožní experimentovat se vznikem chytrého domova s vysokou flexibilitou a jednoduchostí použití. Protože základní sada obsahuje bezdrátový Zigbee gateway, uživatel může nastavit chytrou síť kdekoli, kde je k dispozici stabilní wifi síť o frekvenci 2.4Gz. Zigbee gateway poskytuje maximální možnosti dálkového ovládání a regulace, lze přidat až 128 nových zařízení bez nutnosti pořízení dalšího centrálního uzlu. Startovací sada zahrnuje 2 Zigbee chytré zásuvky. Chytré zásuvky jsou ideálním výchozím bodem pro nastavení chytrého domova, protože jsou jednoduché na nastavení a promění vaše lampy, ventilátory a další spotřebiče, které mají vypínač, do chytrých spotřebičů, které můžete řídit podle plánu nebo ovládat odkudkoliv na světě.

1ks Bezdrátová chytrá brána s podporou ZigBee, Bluetooth a Mesh :
Tato bezdrátová chytrá brána s podporou ZigBee, Bluetooth a Mesh nejenže umožňuje integraci Zigbee, ale také Bluetooth a Mesh protokolů.

Otvírá dveře k širokému spektru chytrých zařízení, umožňující uživatelům vytvářet inteligentní domov s maximální flexibilitou a možností rozšiřování.

S touto bránou můžete jednoduše propojit až 128 nových zařízení bez nutnosti dalších centrálních uzlů.

Buďte na špičce moderního chytrého domova s tímto inovativním zařízením, které nejen podporuje Zigbee, ale také přináší do vašeho domova výhody Bluetooth a Mesh technologií.   

Klikněte zde pro zobrazení stránky Bezdrátová Chytrá Brána s Podporou ZigBee, Bluetooth a Mesh s kompletními produktovými údaji (nové okno).

2ks Zigbee chytré zásuvky:
Tyto chytré zásuvky představují skvělý začátek pro vytvoření chytrého domova. Nejenže vám umožní jednoduše přeměnit vaše běžné spotřebiče na chytrá zařízení, ale také nabízejí několik funkcí pro maximální pohodlí a flexibilitu:

Plánování a Časování: Nastavte plánované časy zapnutí a vypnutí pro světla, ventilátory nebo jiné spotřebiče přímo z aplikace na vašem mobilním zařízení. Ideální pro simulaci přítomnosti nebo optimalizaci energetické účinnosti.

Dálkové ovládání z celého Světa: Bez ohledu na to, kde právě jste, můžete jednoduše ovládat svá zařízení. Například, z kanceláře můžete pohodlně zapnout a vypnout vánoční osvětlení nebo vánoční strom doma, přidávajíc tak do vášho domova pohodu a bezpečnost, zatímco jste stále v práci.

S těmito Zigbee chytrými zásuvkami získáte nejen kontrolu nad vašimi zařízeními, ale také možnost vytvářet osobní a úsporné scénáře pro váš chytrý domov.

Klikněte zde pro zobrazení stránky Zigbee chytré zásuvky s kompletními produktovými údaji (nové okno)

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré sady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg