Zigbee SmartLife detektor hořlavých plynu

Kód: SQ749
4 hodnocení
729 Kč / ks 602 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Chytrý detektor plynu s sirénou je bezdrátovým zabezpečením proti nebezpečí úniku plynu. Kompatibilní s protokolem ZIGBEE*. 

Smart Life smart inteligentní detektor plynu a Metanu (CH4) slouží k detekci úniku plynu. Má akustickou sirénu s hlasitostí 70 dB/1m a zasílá bezpečnostní notifikace na váš mobil nebo tablet. Můžete jej ovládat pomocí centrální jednotky ZIGBEE. Stálý monitorování zajišťuje bezpečnost v prostoru, který je pod dohledem.

*Funguje pouze ve spojení se Zigbee bránou.
Zigbee bránu zakoupíte zde.

*Odesíláme ještě dnes! Zboží objednané po. až čt. do 15:00, a pátek do 12:00 odesíláme tentýž pracovní den, po tomto čase přednostně následující pracovní den ráno.*

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Řešení, které zvyšuje bezpečnost domova a chrání vás a vaše blízké před únikem plynu. Tento chytrý detektor plynu je spolehlivý, snadno použitelný a navíc vypadá skvěle. S tímto inteligentním zařízením nemusíte mít obavy z úniku plynu a budete se cítit bezpečně ve svém domově. Poskytuje ochranu v různých místnostech jako jsou kuchyně, koupelny, kotelny a dalších prostorů, kde hrozí nebezpečí způsobené hořlavými plyny.

Nenechte se překvapit nebezpečím

Smart Life Zigbee detektor plynu vás ochrání před případným únikem plynu a chrání nejen vás, ale také vaše blízké. Monitoruje kontinuálně hladinu zemního plynu nebo metanu ve vašem prostoru a včas vás upozorní na jakékoli problémy.

Okamžité reakce

V případě potřeby okamžité reakce. Pokud detektor zaznamená nárůst koncentrace plynu, aktivuje akustickou sirénu a zároveň vám zašle bezpečnostní notifikace na váš mobil nebo tablet, abyste byli vždy informováni o stavu ve svém domově nebo o domově vašich nejbližších. Můžete jej ovládat pomocí centrální jednotky ZIGBEE a můžete vypnout alarm i z dálky, například když jste na dovolené nebo jinde mimo dosah, Kromě toho je k dispozici také Smart Life WiFi Zigbee Smart Ventil, který umožňuje vzdálené uzavření vaší vodovodní nebo plynové přívodní linie (Smart Ventil není zahrnut v základní ceně, zakoupíte ZDE).

Rychlá a jednoduchá bezdrátová instalace

S tímto chytrým detektorem se snadno vyrovnáte i bez technických znalostí. Díky rychlé a jednoduché bezdrátové instalaci bude trvat jen pár minut, než budete připraveni používat detektor. Přiložený návod vám krok za krokem pomůže s instalací a obsluhou.

Ovládání pomocí ZIGBEE

Smart Life Zigbee detektor plynu je plně spravovatelný pomocí centrální jednotky ZIGBEE. (ZigBee bránu koupíte ZDE)

Elegantní design

Smart Life detektor plynu nejen chrání váš domov, ale také se stane součástí vašeho interiéru. Jeho moderní design se snadno hodí do jakéhokoli prostředí díky svým kompaktním rozměrům.

Proč si pořídit Smart Life detektor plynu:

 • Zvýší bezpečnost: Nepřetržitě monitoruje únik plynu a chrání vás a vaše blízké před možným nebezpečím.
 • Okamžitá reakce: Při zjištění úniku aktivuje sirénu a zasílá upozornění na váš telefon nebo tablet.
 • Moderní design: Elegantní vzhled, který snadno zapadá do vašeho interiéru.
 • Snadná bezdrátová instalace: Rychlé a jednoduché nastavení, stačí ho pouze zapojit do zásuvky a propojit s telefonem.
 • Vypnutí alarmu z dálky: Díky centrálním zařízením ZIGBEE můžete alarm vypnout pomocí svého mobilu.
 • Možnost přídavného ovládání na dálku: K dispozici je také Zigbee Smart vodovodní ventil, který umožňuje okamžité odstranění úniku vody pomocí vašeho mobilního telefonu nebo tabletu. Budete mít plnou kontrolu nad svou vodovodní sítí i z dálky.

 

Parametry:

  • Hlasitost sirény: 70 dB
  • Provozní teplota: -10° až +50°C
  • Kompatibilita: ZIGBEE (nutnost ZigBee brány; zakoupíte ZDE.)
  • Podporované operační systémy: Android, iOS
  • Barva: Bílá
  • Rozměry: 48 × 32 x 74 mm
  • WiFi frekvence: 2,4 GHz, IEEE 802.11 b/n/g
  • Umístění: Interiér

 • Jak funguje bezdrátové spojení?
  V Evropě využívá ZigBee bezdrátový přenos na frekvenci 868 MHz. Je proto rezistentní vůči rušení od WiFi na frekvencích 2,4 i 5 GHz, stejně jako mikrovlnek a dalších zařízení. Běžný dosah řídící jednotky je 100 metrů ve venkovním prostoru a 50 m uvnitř budovy. Jelikož však většinou využívá topologii sítě typu Mesh, jednotlivá zařízení si předávají signál také mezi sebou a tím efektivně dosah navyšují - čím více máte zařízení, tím větší máte dosah.
 Z hlediska dopadů na lidský organismus je důležité také minimální vyzařování. Produkty ZigBee mají 4000× nižší vyzařování ve srovnání s mobilními telefony.

  topologie mesh

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřicí přístroje
Hmotnost: 0.2 kg
Kategorie:: Chytré senzory a detektory
Záruka:: 2 roky
Hmotnost:: 0,3
Typ SMART produktu:: Detektor plynu
Oblast využítí:: Smart domácnosti
Komunikační protokol:: ZigBee
Podporované OS:: Android , iOS
Kompatibilita:: Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Google Home, Siri -Home ki
Centrální jednotka: ZigBee (není součástí balení)