Zigbee SmartLife WS020 chytrá zásuvka s časovačem a měřením spotřeby

Kód: SQ360
8 hodnocení
449 Kč –11 % 399 Kč / ks 330 Kč bez DPH 399 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Chytrá zásuvka SmartLife Zigbee změní běžné spotřebiče na chytré. 
Umožní Vám na dálku zapínat a vypínat jakékoli zařízení pomocí displeje vašeho telefonu nebo tabletu. Kromě aktuálního zapnutí a vypnutí můžete také naprogramovat časový plán. Zásuvku můžete manuálně zapnout a vypnout i pomocí vestavěného tlačítka. Dokáže sledovat spotřebu elektrické energie. Připojení k této zásuvce probíhá komunikačním protokolem Zigbee. 

Zásuvku připojíte do sítě a spárujete, používá komunikační protokol Zigbee. Poté budete moci ovládat spotřebiče nebo lampy na dálku přes displej smartphonu či tabletu.

 • podpora dálkového ovládání přes aplikaci
 • podpora hlasových asistentů
 • časovač vypnutí
 • programovatelné zapnutí/vypnutí
 • kompatibilní s protokolem Zigbee

Zigbee chytré zásuvky a další zařízení Zigbee potřebují centrální zařízení, bez toho nebudou fungovat.  Začínáte s Zigbee? Využijte speciální nabídku na začátečnický set Zigbee a otevřete dveře do světa bezpečného nízkoodběrového chytrého domova.

*Odesíláme ještě dnes! Objednávky s dopravou přes Zásilkovnu nebo Balíkovnu ČP do 15:00 (po-čt) a do 12:00 (v pátek) odesíláme tentýž pracovní den. Nezapomeňte objednat včas!*

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Plánujete sestavení chytré domácnosti a chcete z obyčejných spotřebičů udělat chytré? Potom by vám doma neměla chybět chytrá zásuvka Zigbee SmartLife. Ta vám umožní zapojené spotřebiče vypínat v předem nastavený čas. Má otevřený systém, což znamená, že podporuje známé komunikační standardy. Komunikuje také se smart home asistenty. Tento model chytré zásuvky podporuje Amazon Alexa, IFTTT a Google Assistant. Na Apple Home Kit lze integrovat do chytré domácnosti jenom s HOOBS nebo Homebridge.
 Připojení k této zásuvce probíhá komunikačním protokolem Zigbee. Tento model využívá aplikaci, která je v angličtině, češtině a ve slovenštině (SmartLife). Aplikace pro Apple iOS i Android zařízení (mobilní telefony / tablety) je ke stažení zdarma. Chytrá zásuvka SmartLife umožní připojení zařízení, která dosahují maximální zátěže2200W / 3520W.

Měnit běžné spotřebiče na chytré

Komunikační protokol Zigbee

Možnost nastavení času vypnutí a zapnutí spotřebiče

Podporuje hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Assistant

Aplikace v angličtině, v češtině a ve slovenštině

 

Parametry chytré zásuvky SmartLife WS020 Zigbee zásuvka, 16A

 • Vstup: AC 85-240V 50/60Hz
 • Maximální zatížení: 10A/16A
 • Typ bezdrátového připojení: Zigbee
 • Použití s domácími spotřebiči:2200W / 3520W


  Jak funguje bezdrátové spojení?
  V Evropě využívá ZigBee bezdrátový přenos na frekvenci 868 MHz. Je proto rezistentní vůči rušení od WiFi na frekvencích 2,4 i 5 GHz, stejně jako mikrovlnek a dalších zařízení. Běžný dosah řídící jednotky je 100 metrů ve venkovním prostoru a 50 m uvnitř budovy. Jelikož však většinou využívá topologii sítě typu Mesh, jednotlivá zařízení si předávají signál také mezi sebou a tím efektivně dosah navyšují - čím více máte zařízení, tím větší máte dosah.
 Z hlediska dopadů na lidský organismus je důležité také minimální vyzařování. Produkty ZigBee mají 4000× nižší vyzařování ve srovnání s mobilními telefony.


Zigbee chytré zásuvky a další zařízení Zigbee potřebují centrální zařízení, bez toho nebudou fungovat. Když už máte své vlastní Zigbee centrální zařízení (hub), můžete ho používat nejenom k ovládání domácnosti nebo k nastavování časových plánů a vytváření scén, ale také k vzdálenému řízení vašich zařízení, pokud je chcete zapnout nebo vypnout, nebo je jinak ovládat z místa mimo vaši domácí síť. Můžete zakoupit Zigbee kompatibilní bránu pro váš smart home v bezdrátovém provedení nebo s stabilním LAN připojením .

 • topologie mesh  Testování je součást přípravy zboží před expedicí. Testujeme každý kus!

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré zásuvky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Typ SMART produktu: zásuvka
Oblast využítí: ovládání spotřebičů smart domácnosti
Komunikační protokol: ZigBee
Vypínač?: ano
Maximální napětí: 230 V
Podporované OS: Android , iOS
Kompatibilita: Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Google Home, Siri -Home kit
Centrální jednotka: ZigBee (není součástí balení)