MOES CO Detektor, Zigbee, ZSS-HM-COA

Kód: SQ741
1 hodnocení
1 030 Kč –10 %
MOES Zigbee CO detektor no BG
1 030 Kč –10 % 927 Kč / ks 766 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Chytrý detektor oxidu uhelnatého CO přináší bezpečí do vašeho domova s bezdrátovým napájením a alarmem hlasitosti 85 dB, ideální pro montáž na zeď nebo strop. S možností notifikací v případě alarmu nebo nízkého stavu baterie, budete vždy vědět, co se děje, přímo na svém mobilním telefonu či tabletu. Aplikace MOES, kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa a Tuya, je k dispozici zdarma ke stažení.

Díky bezpečnému a stabilnímu připojení přes ZigBee získáte kompletní kontrolu nad svým domovem. Pro plnou funkcionalitu je nutná centrální jednotka. Aplikace je k dispozici v češtině, slovenštině a angličtině pro zařízení s operačními systémy Android i iOS. Senzor má životnost 10 let, což znamená dlouhodobou bezstarostnost.

Mějte váš domov pod kontrolou odkudkoliv a v každém okamžiku. Detektor MOES CO vám nejen poskytuje spolehlivý výstrahový systém, ale také vám umožňuje monitorovat stav oxidu uhelnatého pohodlně a bezpečně. S bezpečností na prvním místě a moderními technologickými možnostmi budete klidně spát.

*Odesíláme ještě dnes! Zboží objednané po. až čt. do 15:00, a pátek do 12:00 odesíláme tentýž pracovní den, po tomto čase přednostně následující pracovní den ráno.*

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Mějte svůj domov pod kontrolou odkudkoliv!
Díky mobilní aplikaci nemusíte být ani doma, abyste věděli, že detektor MOES CO zaznamenal oxid uhelnatý. Nejen, že se spustí zvukový a vizuální alarm, ale také dostanete informaci na váš mobilní telefon v podobě notifikace. Budete upozorněni i na nízký stav baterie.

Baterie v detektoru MOES vydrží v provozu až 5 let
Detektor plynu MOES CO funguje na dvě AA baterie, které vydrží v provozu až 5 let. Jakmile je potřeba výměna baterií, budete upozorněni mobilní aplikací i LED indikátorem na samotném detektoru. Samozřejmostí je tlačítko pro test funkčnosti zařízení, abyste měli jistotu, že jste vy a vaše domácnost v bezpečí.

Klíčové vlastnosti detektoru CO značky MOES

 • Detektor oxidu uhelnatého
 • Pro bezpečnou domácnost
 • Funguje 24/7
 • Napájení dvěma AA bateriemi
 • Životnost baterií až 5 let
 • Senzor funguje 10 let od instalace
 • Zvukový (85 dB) a světelný alarm
 • Upozornění přes aplikaci ve vašem chytrém zařízení
 • Pro funkčnost senzoru je potřeba centrální jednotka ZigBee Hub
 • Jednoduché spárování se Zigbee2Mqtt
 • Samostatná siréna, i při odpojení ze sítě Zigbee tak lidé v okolí ví, že se něco děje

 

Funkce:

CO Alarm a obnova alarmu: Když koncentrace oxidu uhelnatého v okolním vzduchu dosáhne nebezpečné úrovně, alarm se ozve. Jakmile se koncentrace oxidu uhelnatého vrátí na bezpečnou úroveň, alarm se zastaví.

Funkce samo-testování: S funkcí samo-testování můžete snadno zkontrolovat, zda alarm správně funguje. Stačí stisknout tlačítko testu a zajistit jeho normální fungování.

Dlouhá výdrž: Baterie kvality AA poskytují dlouhou životnost až 5 let, eliminujíce starost z časté výměny baterií. 

Široký monitorovací rozsah: Tento detektor má široký rozsah detekce až 6 metrů. Pro chodby delší než 12 metrů se doporučuje instalovat detektor oxidu uhelnatého na obou koncích.

Základní zařízení pro bezpečnost domova: Chytrý CO alarm lze snadno instalovat a skvěle zapadá do jakéhokoliv pokoje ve vašem domě. Jeho kompaktní design umožňuje pohodlné umístění. S pokročilou technologií a uživatelsky přívětivými funkcemi je ideální volbou pro každého, kdo chce chránit svůj domov a své blízké před nebezpečím oxidu uhelnatého.

Specifikace:
Značka: MOES
Model: ZSS-HM-CO-A
Napájení: DC 2x1.5V Alkaline AA LR6 (NECTIUM)
Životnost senzoru: až 10 let
Teplota: -10 ° C - +40 ° C
Vlhkost: 0% -95% RH bez kondenzace
Hladina zvuku: ≥ 85dB při 300cm
Výstupní alarm: vizuální a zvuková upozornění
Čas předehřívání: přibližně 100 sekund
Způsob instalace: na zeď nebo zavěšený
Odpovídá normě EN 50291-1:2018
Baterie: životnost 5 let
Hrubá hmotnost: 135 g
Velikost produktu: 85 * 85 * 27.5 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré senzory a detektory
Hmotnost: 0.5 kg