N95 náhradní filtre k masce Silken N95

Kód: SQ743
15 hodnocení
38 Kč / ks 31 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

2ks samostatně zabalených náhradních filtrů N95 pro masku Silken N95 z měkkého silikonu s respirátorem. Tento čtyřvrstvý filtr PM2,5 obsahuje netkanou vrstvu, HEPA filtr, elektrostatický bavlněný filtr a sterilizovaný papírový filtr. HEPA filtruje nejjemnější částice, a jedinečná načechraná struktura elektrostatické bavlny zajišťuje lepší zadržování prachu a částic a snížený ventilační odpor. Kombinace těchto 4 vrstev vám poskytne ochranu na úrovni N95 (FFP2). Filtr je opakovaně použitelný; doporučená celková doba použití je 91,3 hodiny na filtr. Je snadné vyměnit filtr; nejsou potřeba žádné nástroje ani šrouby. Prodává se ve 2 baleních, přičemž každý filtr je zabalen jednotlivě. Tento výrobek je certifikován CE, ROHS a TuV a také schválen FDA.

Ekologický FFP2 respirátor Silken N95 vyměňte filtr, nikoli masku!

*Odesíláme ještě dnes! Zboží objednané po. až čt. do 15:00, a pátek do 13,00 které bude placeno předem, odesíláme tentýž pracovní den, po tomto čase přednostně následující pracovní den ráno.*

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Na rozdíl od masky N95 nebo FFP2, která je po každém použití (bez ohledu na délku opotřebení) považována za kontaminovanou, lze masku Silken N95 nosit po určitou dobu a poté ji znovu použít bez ztráty filtrační síly. Na základě výsledků testování je doporučená doba použití na filtr celkem 91,3 hodiny. Poté dojde k postupnému snižování účinnosti. Filtr lze prát v teplé mýdlové vodě, ale nedoporučuje se to z důvodu rizika kontaminace uživatelem a postupné ztráty účinnosti, ke které dojde při každém praní.

Tento typ masky je určen pro ty, kteří pracují ve vysoce rizikovém, průmyslovém nebo prašném prostředí. Je vhodný pro celodenní, opakované použití. Není určen k použití při sportu nebo dynamických outdoorových aktivitách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 0.1 kg