Zigbee Orange chytrá zásuvka s měřením proudu a funkcí opakovače

Kód: SQ365
1 hodnocení
449 Kč –11 %
SQ365 zigbee orange no BG 1 z logo3 1024x768
449 Kč –11 % 399 Kč / ks 330 Kč bez DPH 399 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

ZigBee Orange chytrá zásuvka s měřením proudu a funkcí opakovače vám poskytuje bezdrátové ovládání spotřebičů. Kompatibilní se ZigBee 3.0 a Tuya Smart Life, umožňuje měření spotřeby energie a rozšiřuje dosah sítě ZigBee pomocí funkce Repeater.

Ovládejte spotřebiče pohodlně z chytrého telefonu s aplikacemi Tuya nebo Smart Life. Funkce Repeater zajišťuje spolehlivou konektivitu. S měřením spotřeby energie sledujte historii a optimalizujte úsporu elektrické energie.

Díky časovači a plánovači nastavujte automatické řízení podle času a týdenního cyklu. Scénáře v Tuya a Smart Life vám umožňují automatické ovládání podle nastavených vztahů, denní doby nebo teploty.

Ovládejte svůj domov chytře s touto chytrou bezdrátovou zásuvkou ZigBee Orange!

Zigbee chytré zásuvky a další zařízení Zigbee potřebují centrální zařízení, bez toho nebudou fungovat.  Začínáte s Zigbee? Využijte speciální nabídku na začátečnický set Zigbee a otevřete dveře do světa bezpečného nízkoodběrového chytrého domova.

*Odesíláme ještě dnes! Objednávky s dopravou přes Zásilkovnu nebo Balíkovnu ČP do 15:00 (po-čt) a do 12:00 (v pátek) odesíláme tentýž pracovní den. Nezapomeňte objednat včas!*

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Chytrá zásuvka Zigbee Orange není jen o inteligentním ovládání spotřebičů, ale také o stylovém designu a radosti z barev. Kompatibilní se ZigBee 3.0 a Tuya Smart Life, tato bezdrátová zásuvka nabízí nejen měření proudu a funkci opakovače pro rozšíření dosahu sítě ZigBee, ale také přináší svěží a veselý prvek do vašeho prostoru.

S touto zásuvkou můžete pohodlně ovládat elektrické spotřebiče přímo z chytrého telefonu pomocí oblíbených aplikací pro chytrou domácnost. Funkce Repeater vám zaručuje spolehlivé rozšíření dosahu sítě ZigBee, což znamená neustálou a stabilní konektivitu.

Pro plné využití zařízení ZigBee je potřeba ZigBee-gateway, která propojuje všechny komponenty systému s cloudovým serverem Tuya Smart. Ovládejte svůj domov snadno a s radostí s touto chytrou zásuvkou Zigbee Orange, která spojuje výkon, bezpečnost a moderní technologie s oslnivým designem. Smart příslušenství nemusí být nudné – osvěžte svůj pokoj s touto vesele oranžovou zásuvkou!

Specifikace:
Protokol: ZigBee verze 3.0 podle normy: 802.15.4
Výkon: 3680 W
Napájení: Síťové 230 V AC
Typ antény: Vestavěná
Čistá hmotnost: 70 g
Rozměry: 46*46*71mm
Aplikace: Tuya nebo Smart Life (pro provoz je nutná brána ZigBee)
Dálkové zapnutí/vypnutí: Prostřednictvím aplikace 
Místní zapnutí/vypnutí: Ručně pomocí tlačítka
Zigbee Repeater: Funkce prodloužení dosahu sítě ZigBee
Měření spotřeby energie: Zaznamenávání výsledků do historie
Časovač: Automatické řízení podle nastaveného času
Timer: Plánovaný týdenní cyklus automatického zapínání a vypínání
Scénář: Automatické řízení podle nastavených vztahů mezi ostatními součástmi systému, denní dobou nebo teplotou (v aplikaci Tuya, Smart Life)
Pohodlné ovládání: V aplikaci Tuya, Smart Life.

**Tuto Zigbee chytrou zásuvku lze také přidat do aplikace APPLE HomeKit ve spojení s multi-mode mostem Zigbee - HomeKit. -např. s centrální jednotkou MOES Gateway HomeKit Zigbee.   

** Zasuvky nepodporuji komunikaci s ZHA Skyconnect 1.0

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré zásuvky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg