Detektor úniku vody 130dB s podlahovým snímačem

Kód: SQ742
4 hodnocení
329 Kč / ks 272 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Ochraňte svůj domov před nečekanými vodními škodami s naším bezdrátovým detektorem úniku vody 130dB s podlahovým snímačem. Výkonný zvukový alarm 130 dB vám umožní rychlou a účinnou reakci na jakýkoli únik vody. Tento bezdrátový detektor pracuje na 9V baterii, což zajišťuje spolehlivý provoz a dlouhou životnost.
Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Výhody:

  1. Extrémně hlasitý alarm: s hlasitostí až 130 dB je náš detektor ideální i pro umístění v místnostech s uzavřenými dveřmi, sklepích, prádelnách a vzdálenějších místech.

  2. Univerzální umístění: perfektní pro umístění poblíž potrubí k ochraně před prasknutím trubek nebo vedle praček a jiných spotřebičů, kde může dojít k úniku vody.

  3. Jednoduchá montáž:  detektor dodáváme s sadou upevňovacích hmoždinek a vrutů (2 ks). Je také možné použít oboustrannou samolepící podložku, ale pouze tehdy, když místo montáže je úplně suché. (Samolepící podložka není součástí balení)

Specifikace:

  • Zvukový alarm: 130dB
  • Délka trvání alarmu: 4 hodiny
  • Provoz na 9V baterii (není součástí balení)
  • Rozměry: 90 x 56 x 28 mm
  • Vodotěsná třída: IP 67


Nechejte naši technologii chránit váš domov před nepříjemnými vodními incidenty. Objednejte si náš detektor úniku vody 130dB s podlahovým snímačem ještě dnes a získejte klidné spaní bez obav.

Ariza detektor úniku vody je balen v ekologické papírové krabici, bez zbytečného používání plastů na blister balení a bez chemikálií na tisk štítků. Tento výrobek nepatří do komunálního odpadu, pouze do řádně označených nádob pro elektroodpad. Děkujeme vám za pomoc při podpoře ochrany životního prostředí!Doplňkové parametry

Kategorie: Měřicí přístroje
Hmotnost: 0.1 kg
Akustický alarm: 130dB