Zigbee chytry záplavový senzor na stěnu

Kód: SQ779
1 hodnocení
485 Kč / ks 401 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Chytrý záplavový senzor Zigbee včas odhalí vodu a okamžitě vás upozorní přes mobilní notifikaci. Navržen pro snadnou montáž na stěnu, má 82cm dlouhý kabel se senzorem, vhodný do kuchyně, koupelny, záchodu či sklepa. Poskytuje neustálou ochranu a kompatibilitu s aplikacemi Tuya/Smart Life pro Android/iOS.

Detektor využívá protokol ZigBee pro vzdálené ovládání. Stačí jej umístit na stěnu koupelny, sklepa, garáže. Při detekci vody obdržíte okamžité upozornění na mobil. Napájí se 2x baterie AAA (nejsou součástí balení). Ideální pro rekreační chaty nebo domácnosti s rizikovými skupinami. Propojitelný s chytrým uzávěrem vody pro větší bezpečnost.

  • Chytrý senzor úniku vody pro koupelnu, kuchyni, sklep či garáž
  • Notifikace o úniku vody na mobil
  • Ovládání přes aplikace Tuya nebo Smart Life
  • Kompatibilita s Amazon Alexa a Google Assistant
  • Připevnění pomocí lepicí pásky (v balení)
  • Bateriové napájení,
  • Zigbee protokol, notifikace do mobilu, indikace stavu baterie. Aplikace v češtině pro Android/iOS.

Zařízení Zigbee vyžadují  Zigbee centrální zařízení pro správnou funkci. Máte-li Zigbee centrální zařízení (hub), můžete ovládat domácnost, vytvářet scény a vzdáleně řídit zařízení. Zakoupit lze v bezdrátovém nebo LAN provedení pro chytrý domov.

*Odesíláme ještě dnes! Zboží objednané po. až čt. do 15:00, a pátek do 12:00 odesíláme tentýž pracovní den, po tomto čase přednostně následující pracovní den ráno.*

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Udržte svůj dům v bezpečí a suchu s naším inovativním detektorem úniku vody. Navržen tak, aby detekoval úniky vody v instalované oblasti, okamžitě vám zašle vzdálené upozornění na váš telefon. Perfektně kompatibilní s vaším Tuya Zigbee domácnosti, toto zařízení poskytuje komplexní a aktuální informace o hrozby záplavy ve vaši domácnosti. Neohrožujte bezpečnost svého domova; chraňte ho s naším inteligentním detektorem úniku.

Klíčové vlastnosti:

  • Všestranné umístění: Tento senzor úniku vody lze umístit do koupelen, sklepů, kuchyní, lodí, garáží a dalších míst s možností záplav, poskytující ochranu tam, kde ji nejvíce potřebujete.
  • Okamžitá reakce na alarm: Alarm okamžitě reaguje na přetečení blikáním a odesílá upozornění do aplikace na váš telefon, umožňujíc vám přijmout včasná opatření k minimalizaci škod.
  • Nízká spotřeba energie: S efektivním využíváním energie může tento detektor úniku zůstat v pohotovostním režimu až 1 rok bez časté výměny baterií. Když je baterie téměř vybitá, budete informováni v aplikaci a můžete ji včas vyměnit.

Doplňkové parametry - Zigbee chytrý alarm úniku vody:
-Komunikační protokol: Zigbee 3.0
-Nominální napětí: DC3 V
-Nominální proud: 10 mA
-Způsob instalace: montáž na stenu, připevnění pomocí lepicí pásky (v balení)
-Velikost produktu: 72 x 25 x 10 mm
-Hmotnost: 45 g

Zařízení Zigbee vyžadují  Zigbee centrální zařízení. Máte-li Zigbee centrální zařízení (hub), můžete ovládat domácnost, vytvářet scény a vzdáleně řídit zařízení. Zakoupit lze v bezdrátovém nebo LAN provedení pro chytrý domov.

Doplňkové parametry

Kategorie: Detektory úniku vody / zaplavení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg