Smart Life detektor hořlavých plynu WIFI

Kód: SQ748
3 hodnocení
565 Kč / ks 467 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Chytrý detektor plynu s WiFi a sirénou je bezdrátovým zabezpečením proti nebezpečí úniku plynu.Má akustickou sirénu s hlasitostí 70 dB/1m a zasílá bezpečnostní notifikace na váš mobil nebo tablet. Mobilní aplikaci Tuya Smart / Smart Lifezdarma. Detektor je kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa.

Tuya WiFi smart inteligentní detektor plynu a Metanu (CH4) slouží k detekci úniku plynu; LPG propan-butan, svítiplyn, zemní plyn. Má akustickou sirénu s hlasitostí 70 dB/1m a zasílá bezpečnostní notifikace na váš mobil nebo tablet. Připojení je přes WiFi s frekvencí 2,4 GHz. Můžete ho ovládat pomocí mobilní aplikace SMART LIFE® nebo TUYA a podporuje hlasové asistenty. Stálý monitorování zajišťuje bezpečnost v prostoru, který je pod dohledem.

*Odesíláme ještě dnes! Objednávky s dopravou přes Zásilkovnu nebo Balíkovnu ČP do 15:00 (po-čt) a do 12:00 (v pátek) odesíláme tentýž pracovní den. Nezapomeňte objednat včas!*

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Řešení, které zvyšuje bezpečnost domova a chrání vás a vaše blízké před únikem plynu. Tento chytrý detektor plynu s WiFi je spolehlivý, snadno použitelný a navíc vypadá skvěle. S tímto inteligentním zařízením nemusíte mít obavy z úniku plynu a budete se cítit bezpečně ve svém domově. Poskytuje ochranu v různých místnostech jako jsou kuchyně, koupelny, kotelny a dalších prostorů, kde hrozí nebezpečí způsobené hořlavými plyny.

Nenechte se překvapit nebezpečím

Smart Life detektor plynu vás ochrání před případným únikem plynu a chrání nejen vás, ale také vaše blízké. Monitoruje kontinuálně hladinu zemního plynu nebo metanu ve vašem prostoru a včas vás upozorní na jakékoli problémy.

Okamžité reakce

V případě potřeby okamžité reakce. Pokud detektor zaznamená nárůst koncentrace plynu, aktivuje akustickou sirénu a zároveň vám zašle bezpečnostní notifikace na váš mobil nebo tablet, abyste byli vždy informováni o stavu ve svém domově nebo o domově vašich nejbližších. Pokud vlastníte centrální jednotku, jako je například Amazon Echo, Aeotec, Alexa, Google Home atd., můžete také ovládat sirénu vzdáleně pomocí svého mobilního zařízení, takže můžete vypnout alarm i z dálky, například když jste na dovolené nebo jinde mimo dosah domácího WiFi. Kromě toho je k dispozici také Smart Life WiFi Smart Valve, který umožňuje vzdálené uzavření vaší vodovodní nebo plynové přívodní linie (Smart ventil není zahrnut v základní ceně, zakoupíte ZDE).

Rychlá a jednoduchá bezdrátová instalace

S tímto chytrým detektorem se snadno vyrovnáte i bez technických znalostí. Díky rychlé a jednoduché bezdrátové instalaci bude trvat jen pár minut, než budete připraveni používat detektor. Přiložený návod vám krok za krokem pomůže s instalací a obsluhou.

Ovládání pomocí aplikace Smart Life nebo TUYA

Smart Life detektor plynu je plně spravovatelný pomocí bezplatné mobilní aplikace Smart Life nebo TUYA, která je k dispozici pro zařízení s Androidem i iOS. Zařízení je také plně kompatibilní s Amazon Alexou a Google Assistantem.

Elegantní design

Smart Life detektor plynu nejen chrání váš domov, ale také se stane součástí vašeho interiéru. Jeho moderní design se snadno hodí do jakéhokoli prostředí díky svým kompaktním rozměrům.

Proč si pořídit Smart Life detektor plynu:

 • Zvýší bezpečnost: Nepřetržitě monitoruje únik plynu a chrání vás a vaše blízké před možným nebezpečím.
 • Okamžitá reakce: Při zjištění úniku aktivuje sirénu a zasílá upozornění na váš telefon nebo tablet.
 • Moderní design: Elegantní vzhled, který snadno zapadá do vašeho interiéru.
 • Snadná bezdrátová instalace: Rychlé a jednoduché nastavení, stačí ho pouze zapojit do zásuvky a propojit s telefonem.
 • Vypnutí alarmu z dálky: Díky centrálním zařízením, jako je Amazon Echo, Google Home nebo jiný Hub, můžete alarm vypnout pomocí svého mobilu.
 • Možnost přídavného ovládání na dálku: K dispozici je také Smart vodovodní ventil, který umožňuje okamžité odstranění úniku vody pomocí vašeho mobilního telefonu nebo tabletu. Budete mít plnou kontrolu nad svou vodovodní sítí i z dálky.

 

Parametry:

 • Hlasitost sirény: 70 dB
 • Provozní teplota: -10° až +50°C
 • Kompatibilita: Amazon Alexa, Google Assistant
 • Podporované operační systémy: Android, iOS
 • Barva: Bílá
 • Rozměry: 48 × 32 x 74 mm
 • WiFi frekvence: 2,4 GHz, IEEE 802.11 b/n/g
 • Umístění: Interiér

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřicí přístroje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Kategorie:: Chytré senzory a detektory
Záruka:: 2 roky
Typ SMART produktu:: Detektor plynu
Oblast využítí:: Smart domácnosti
Komunikační protokol:: WiFi 2,4Ghz
Vypínač / Reset:: Ano
Maximální napětí::
Podporované OS:: Android , iOS
Kompatibilita:: Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Google Home, IFTTT
Centrální jednotka:: Není nutné pro vzdálené ovládání z libovolného místa v rámci daného Wi-Fi sítě.
Možnost přídavného ovládání:: Ano, SmartLife vodovodní ventil k dispozici