Apple HomeKit WiFi, chytrá zásuvka na iPhone s časovačem a měřením spotřeby

Kód: SQ361
8 hodnocení
429 Kč / ks 355 Kč bez DPH 429 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Představujeme chytrou zásuvku SmartLife HomeKit pro nadšence společnosti Apple. S touto zásuvkou můžete snadno proměnit běžné spotřebiče ve chytrá zařízení, pokud vlastníte iPhone nebo iPad.

Aplikace HomeKit je již nainstalovaná a plně integrovaná do vašeho iPhonu. Připojením zásuvky do sítě a jejím spárováním můžete zapínat a vypínat zařízení ve vaší domácnosti přes displej telefonu nebo tabletu, a to bez nutnosti centrální brány, pokud jste připojeni k téže síti Wi-Fi jako zařízení, které chcete ovládat.

Díky Apple HomePod nebo jiné centrální jednotce Apple (není součástí dodávky) můžete ovládat zařízení i mimo domácí síť Wi-Fi přes HomeKit na svém iPhonu. Kromě okamžitého zapínání a vypínání máte také možnost naprogramovat časový plán. Zásuvku lze ovládat manuálně vestavěným tlačítkem a aplikace CozyLife (k dispozici zdarma) vám umožní sledovat spotřebu elektrické energie.

SmartLife HomeKit Smart Plug je plně kompatibilní s hlasovým ovládáním Siri. Připojení do sítě a spárování probíhá pomocí komunikačního protokolu iOS v rámci HomeKit. Poté můžete ovládat spotřebiče nebo lampy na dálku přes displej smartphonu nebo tabletu. Zásuvka je také kompatibilní s hlasovými asistenty Siri (integrovanými). Navíc je možné využívat zásuvku přes Amazon Alexa a Google Assistant pomocí aplikace CozyLife, která je zdarma ke stažení.

 • podpora dálkového ovládání přes aplikaci
 • podpora hlasových asistentů
 • časovač zapnutí/vypnutí
 • programovatelné zapnutí/vypnutí
 • kompatibilní s protokolem IOS a hlasovým ovládáním Siri 
 
*Odesíláme ještě dnes! Zboží objednané po. až čt. do 15:00, a pátek do 12:00 odesíláme tentýž pracovní den, po tomto čase přednostně následující pracovní den ráno.*

Detailní informace

Doprava zdarma nad 2 000 Kč
Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč
Důsledně testujeme
Důsledně testujeme
každý produkt
Rychlé odeslání
Rychlé odeslání
tentýž den

Detailní popis produktu

Chytré zástrčky pro HomeKit mohou pomoci přenést vaše starší zařízení do moderní éry. Toto jednoduché příslušenství HomeKit dokáže automaticky zapnout váš kávovar při východu slunce prostřednictvím scén a automatizací vytvořených v aplikaci Home. Mohou také zapínat a vypínat vaše světla, když jste doma nebo pryč. Pokud jste připraveni pozvednout inteligenci svého domova, táto zásuvka je pro Vás. 


SmartLife HomeKit zásuvka, 16A funguje samostatně bez nutnosti připojení k centrální jednotce. Připojení k této zásuvce probíhá komunikačním IOS. Tento model využívá aplikaci, kterou už máte v iPhone.Chytrá zásuvka je integrovaná do vaší chytré HomeKit domácnosti a podporuje funkci Siri. Chytrá zásuvka SmartLife  HomeKit umožní připojení zařízení, která dosahují maximální zátěže 3680 W.

Parametry chytré zásuvky SmartLife HomeKit:

 • měnit běžné spotřebiče na chytré,
 • komunikační protokol IOS,
 • možnost nastavení spotřebičů, aby se zapli nebo vypli dle nastavení i bez vaší přítomnosti
 • podporuje hlasové asistenty Siri,
 • aplikace ve stejném jazyce jako váš iphone,
 • funguje samostatně bez nutnosti připojení k centrální jednotce, stačí, že jste připojen k vaši wifi síti,
 • dálkové ovládání i ze zahraničí pomocí dalšího síťového zařízení Apple, jako je iPad, HomePod nebo Apple TV,
 • maximální zátěž 3680 W.

HomeKit chytré zásuvky a další zařízení HomeKit lze přidat do vaší aplikace HomeKit na iPhonu a budou fungovat přímo na vaší wifi síti bez potřeby brány nebo centrálního zařízení. Časové plány, které nastavíte, a scény, které vytvoříte pomocí vašich HomeKit chytrých zařízení, budou fungovat automaticky, ať už jste doma nebo ne, pokud je vaše wifi síť funkční.

Upozorňujeme, že Apple centrální zařízení (hub) je potřeba k vzdálenému řízení vašich zařízení, pokud je chcete zapnout nebo vypnout, nebo je jinak ovládat z místa mimo vaši domácí wifi síť. Můžete zakoupit HomeKit kompatibilní bránu, abyste mohli spravovat všechna vaše HomeKit zařízení z dálky, nebo můžete použít Apple HomePod nebo HomePod mini. Dokonce si můžete vytvořit vlastní rozbočovač pomocí starého iPadu nebo iPhonu, který ponecháte zapnutý a připojený doma.


Testování je součást přípravy zboží před expedicí. Testujeme každý kus!

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré zásuvky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Technologie: WiFi
Typ SMART produktu: zásuvka
Kompatibilita: Apple Siri HomeKit -nativní. Google a Alexa (skrz CozyLife)
Centrální jednotka: nepotřebná
Oblast využítí: ovládání spotřebičů smart domácnosti
Vypínač?: ano
WiFi vysílací frekvence: 2,4Ghz
Maximální napětí: 230 V
Podporované OS: Android , iOS
Počet kusů: 1